parwin
20 بهمن 1401 - 11:15

وزیر ورزش: هر ماه با روسای فدراسیون‌ها نشست خواهم داشت

وزیر ورزش و جوانان گفت: در حال تلاش هستیم که هر ماه یا ۴۵ روز یک‌مرتبه نشست روسای فدراسیون‌ها را داشته باشیم و هر دور در یک استان این نشست‌ها برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از یزد، سیدحمید سجادی صبح امروز در آیین بهره‌برداری از مجتمع شهید احمدی روشن در یزد با گرامیداشت ایام الله دهه مبارک فجر اظهار داشت: امروز یزد میزبان تمام روسای فدراسیون‌های ورزشی کشور است و نشست مربوط به فدراسیون‌ها امروز در یزد برگزار می‌شود.

وی افزود: در حال تلاش هستیم که هر ماه یا 45 روز یک‌مرتبه نشست روسای فدراسیون‌ها را داشته باشیم و هر دور در یک استان این نشست‌ها برگزار می‌شود.

وزیر ورزش و جوانان به ایام دهه فجر اشاره کرد و گفت: امروز ارزش افزوده کشورمان نیروی انسانی نوجوان و جوانی است که انقلاب و دفاع مقدس را ندیدند اما با تمام وجود پای ارزش‌های انقلاب ایستاده‌اند و این موضوع بسیار ارزشمند است.

سجادی با اشاره به اقداماتی که در استان یزد در ارتباط با دانش‌بنیان‌ها انجام شده و افتتاح ساختمان شهید احمدی روشن در یزد تصریح کرد: بحث دانش‌بنیان‌ها یکی از موضوعات بسیار مهمی است که به صورت ویژه در تاکیدات مقام معظم رهبری دیده می‌شود.

وی گفت: در استان یزد اقدامات بسیار زیادی در حوزه‌های دانش‌بنیان و خودکفایی کشور به محصولات و تکنولوژی‌های مختلف انجام شده و می‌توان نیاز کشور در زمینه‌های گوناگون را به وسیله این تکنولوژی‌ها برطرف کرد.

وزیر ورزش و جوانان افزود: یکی از موضوعاتی که در بازدید امروز شرکت‌های دانش‌بنیان مشاهده کردیم فعالیت‌هایی است که در حوزه سلامت و پزشکی انجام شده که به صورت ویژه می‌تواند نیاز وزارت ورزش و باشگاه‌های کشور در زمینه سلامت و پزشکی بازیکنان و ورزشکاران را برطرف کند.

سجادی ادامه داد: تولید تکنولوژی بروز برخی روغن‌ها هم امروز مورد بازدید قرار گرفت و این روغن‌ها هم می‌تواند نیاز ورزش‌های مرتبط با خودرو و موتورسواری کشور را تامین کند و باید چنین فعالیت‌های دانش‌بنیان مورد حمایت قرار گیرند.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
شناسه خبر: 1029163