parwin
20 بهمن 1401 - 15:26

صدور مجوز فروش بیش از 900 تن سهمیه شکر در استان زنجان

مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان زنجان از صدور مجوز فروش استانی 917 تن شکر برای مصارف صنعتی و شهروندان عزیز زنجانی با هدف تامین تقاضای واقعی و حفظ آرامش در ایام پایانی سال تا 28 اسفند ماه 1401 خبر داد.

به گزارش خبرگزاری فارس از زنجان، ولی‌اله زمانی، مدیرکل غله و خدمات بازرگاتی استان زنجان در جمع خبرنگاران اظهار کرد: 917 تن شکر سفید از محل ذخایر راهبردی کشور، متناسب با موجودی انبارها و با قیمت مصوب و تمام شده درب انبار به منظور عرضه در سطح استان زنجان توزیع خواهد شد.

مدیرکل غله و خدمات بازرگاتی استان زنجان با بیان اینکه با هدف تامین تقاضای واقعی و حفظ آرامش در ایام پایانی سال تا 28 اسفند ماه شکر مورد نیاز شهروندان توزیع خواهد شد، بیان کرد: 750 تن شکر برای صنوف تولیدی، کارنجات قند و شکر، واحدهای تولیدی محصولات شکر و صنایع غذایی استان اختصاص یافته است.

وی بیان کرد: 167 تن شکر برای مشتریان عمومی، صنوف توزیعی و فروشگاه‌های زنجیره‌ای در راستای وظایف و ماموریت‌های اداره کل غله و خدمات بازرگانی استان زنجان تخصیص و توزیع می‌شود.

زمانی خاطرنشان کرد: شکر سفید نیز در بسته‌بندی‌های مختلف با قیمت کیلویی 18 هزار تومان و با احتساب 1درصد مالیات بر ارزش افزوده در اختیار کارگروه تنظیم بازار استان قرار گرفته است.

پایان پیام/73005

منبع: فارس
شناسه خبر: 1029840